Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Vëllëzërit rrihen mes veti, njëri shkon në burg, tjetri në spital – Malisheva Press

Malishevë: Vëllëzërit rrihen mes veti, njëri shkon në burg, tjetri në spital

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se pas një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vëllanë e tij, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur në Malishevë të martën në ora 11:05.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, në gjendje të rëndë shëndetësore. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.