Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Shumë të rinjë vazhdojnë t’i bashkohen Vetëvendosjes (foto) – Malisheva Press

Malishevë: Shumë të rinjë vazhdojnë t’i bashkohen Vetëvendosjes (foto)

Lëvizja Vetëvendosje në Malishevë dje ka pasur një ditë mjaft dinamike. Kjo është bërë e ditur nga Alban Krasniqi koordinator i kësaj qendre dhe nga dy kandidatët për deputetë Nexhat Kryeziu dhe Gani Krasniqi të cilët përmes facebookut kanë publikuar shumë antarësime të reja në këtë lëvizje të cilës sipas tyre i janë bashkuar të rinjë dhe të moshuar nga fshatra të ndryshme nga Malisheva.

Ja postimet: