Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Shtylla elektrike në lagjen e Gurit, rrezikon banorët (Foto) – Malisheva Press

Malishevë: Shtylla elektrike në lagjen e Gurit, rrezikon banorët (Foto)


15782554_1402200573132255_1916503360_n
Shtylla elektrike po del të jetë problem për banorër e lagjë së Gurit në Malishevë. Një lexues i Malishevaprees-it ka dërguar disa foto në të cilat shihet se një shtyllë elektrike ka kohë që është dëmtuar dhe se tani është pothuajse para shkatërrimit.

Kjo shtyllë elektrike që gjendet në një nga rrugët kryesore të kësaj lagje po rrezikon banorët përreth, të cilë edhe kanë shprehur shqetësimin e tyre duke theksuar se kjo shtyllë mund të ketë edhe pasoja fatale në rastë të rrëzimit. /mp/15800834_1402200309798948_1399695476_n