Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Raportohet për rrahje si pasoj e një mosmarrëveshje – Malisheva Press

Malishevë: Raportohet për rrahje si pasoj e një mosmarrëveshje

Policia e Kosovës ka raportuar se si pasoje një mosmarrëveshje të më hershme janë rrahur mes veti me mjet të fortë dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar nga Malisheva. Të dyshuarit kanë pësuar lëndime të rënda trupore  dhe janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor thuhet në raportin e policisë. Lidhur me rastin është njoftuar Prokurori./mp/