Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Kryesia e degës së LDK-së mobiliziohet për zgjedhjet e qershorit – Malisheva Press

Malishevë: Kryesia e degës së LDK-së mobiliziohet për zgjedhjet e qershorit

Kryesia e degës së LDK-së ka mbajtur mbledhjen e saj siç e ka quajtur mobilizuese për zgjedhjet e qershorit.

Përmes një postimi në facebook ata kanë bërë të ditur se kanë rritur aktivitetin politik për zgjedhjet.

Ja postimi:

Sot, nga takimi i kryesisë së degës së LDK-së në Malishevë.

Mobilizim dhe rritje të aktivitetit politikë për zgjedhjet e parakohëshme të 11 qershorit.