Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Bastisje për armë në Balincë – Malisheva Press

Malishevë: Bastisje për armë në Balincë

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull K/Shqiptar nga Balinca,  janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie, një pistoletë dhe 16 fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt thuhet në raportin e policisë./mp/