Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë arrestohet për shkak të sjelljeve të ndaluara në komunikacion – Malisheva Press

Malishevë arrestohet për shkak të sjelljeve të ndaluara në komunikacion

Dje në Malishevë është arrestuar një person pasi që kishte shkaktuar sjellje të ndaluara në komunikacion. Ngjarja ka ndodhur në momentin kur një shofer ishte duke ngasur veturën e tij dhe papritmas pasagjeri i cili ndodhej në veturë kishte kërcyer edhe pse makina ishte në lëvizje. Viktima pas këtë incidenti është dërguar në QKUK, për tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit shoferi i arrestuar është dërguar në mbajtje.