Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Arrestohet pasi ushtroi dhunë ndaj gruas – Malisheva Press

Malishevë: Arrestohet pasi ushtroi dhunë ndaj gruas

dhuna_familjeNë Malishevë është arrestuar një person i dyshuar mashkull, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij. Me vendim të Prokurorit i njëjti pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës pa bërë të ditur identitetin e të arrestuarit.