Malishevë: Arrestohet pasi sulmoi fizikisht bashkëshorten

dhuna_familjeDje në Malishevë policia ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Derisa me urdhër të prokurorit  i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës. /MalishevaPress