Malishevë: Arrestohet një person pasi që sulmoj fizikisht bashkëshorten e tij

dhuna_familjeDje në mbrëmje është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar nga Malisheva.  Pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje thuhet në raportin e policies./mp/