Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Arrestohet një person pasi i gjendet nje pushkë gjuetie – Malisheva Press

Malishevë: Arrestohet një person pasi i gjendet nje pushkë gjuetie

pushkeDje në Malishevë është arrestuar një person i dyshuar mashkull, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me një fishek. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës.