Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: Arrestohet një i mitur pasi që i gjindet marihuanë – Malisheva Press

Malishevë: Arrestohet një i mitur pasi që i gjindet marihuanë

Është arrestuar një i mitur në Malishevë , pasi që tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 1.87 gramë substancë dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Sipas raportit të policisë  me vendim të prokurorit i dyshuari pas  intervistimit është liruar  në procedurë të rregullt.