Malishevë: Arrestohen dy vëllezër, pasi u rrahen mes vete!

fataDje në Malishevë policia ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj (vëllezër), pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje njofton Policia e Kosovës. /MalishevaPress