Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: 5 përsona përfshihen në rrahje, dy të lënduar – Malisheva Press

Malishevë: 5 përsona përfshihen në rrahje, dy të lënduar

rrahje_grupNë Malishevë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit së bashku edhe me një të dyshuar tjetër pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar me një mjet të fortë dy viktimat meshkuj me ç’rast u janë shkaktuar lëndime të rënda trupore. Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje, njofton Policia e Kosovës, e cila nuk bëri të ditur identitetin e të arrestuarëve dhe të lënduarëve. /MalishevaPress