Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malaga – Real Madrid, notat e kampionëve të ri të Spanjës (Foto) – Malisheva Press

Malaga – Real Madrid, notat e kampionëve të ri të Spanjës (Foto)

Real Madrid ka arritur ta fitojë titullin e kampionit në Spanjë për stinorin 2016/17.

‘Los Blancos’, triumfuan në ndeshjen e fundit në kampionat 0-2 në udhëtim te Malaga.

Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema shënuan golat e titullit të kampionit për ‘Mbretërit’.

Futbollisti më i mirë në këtë ndeshje ishte portieri Navas me notë 8.6 ndërsa mesfushori spanjoll Isco që asistoi tek goli i parë mori notën 8.00 aq sa kroati Luka Modric.

Ndërkohë lojtari më i dobët në këtë sfidë ishte mbrojtësi vendas Hernandez me notën 5.9. /Telegrafi/