Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Makina del nga rruga në fshatin Damanek, raportohet për të lënduar (Foto) – Malisheva Press

Makina del nga rruga në fshatin Damanek, raportohet për të lënduar (Foto)

15750036_1033867710074707_646985974_nSi duket moti i keq dhe ngricat e shumta kanë vështirsuar qarkullimin rrugorë. Është raportuar se  mbrëm në fshatin Damanek një makinë me targa 03-339-EG si pasojë e ngricave ka dalur nga rruga. Raportohet edhe për të lënduar, për më shumë shikoni pamjet./mp/15801805_1033867666741378_1167950131_n