Luksemburg-Shqipëri mund ta shikoni vetëm në këtë kanal

auto_kombet1448532792Kombëtarja shqiptare do të luajë sonte takimin e dytë miqësor brenda katër ditësh.

Tifozët shqiptarë në Kosovë dhe Shqipëri, mund ta shohin ndeshjen “live”, vetëm në televizionin shqiptar Klan.

I njëjti televizion transmetoi edhe takimin Austri – Shqipëri, që u mbyll me fitoren 2:1 të vendasve. Luksemburg – Shqipëri, nis nga ora 20:15.

Në këtë takim pritet të debutojë, talenti vushtrrias, Milot Rashica.