Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Luana, atraktive edhe kur nuk zhvishet (Foto) – Malisheva Press

Luana, atraktive edhe kur nuk zhvishet (Foto)

luana vjollca

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria ishte pjesë e një tjetër episodi të emisionitE Diell.

Edhe pse nuk kishte ekspozuar shumë nga trupi, Luana ka joshur vëmendjen me dukjen e saj.

Më poshtë jua sjellim disa fotografi, të cilat i ka publikuar vet bukuroshja.