Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Llazicë: E plagos shokun pa dashje në autobus – Malisheva Press

Llazicë: E plagos shokun pa dashje në autobus

arme_shkollaNë fshatin Llazicë raportohet se i dyshuari mashkull, derisa ishte në autobus aksidentalisht ka plagosur me armë zjarri shokun e tij-viktimën mashkull. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK Prishtinë për tretman mjekësor. Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar armën e llojit “FBRA DOMËIS’’. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.