Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Limaj: Nuk mund të ketë komision mbi komision për demarkacion – Malisheva Press

Limaj: Nuk mund të ketë komision mbi komision për demarkacion

Limaj1

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka përmendur ekspertizën e Shpëtim Bulliqit dhe Florim Isufit në Rubikon, si argument se Demarkacioni është i gabuar.

Ai tha se Komisioni për Demarkacionin me Malin e Zi duhet të shkarkohet. Krijimi i një komisioni tjetër ndërkombëtar është i pakuptimtë për Limajn, sepse nuk mund të ketë komision mbi komision, transmeton Koha.net.

Ndërsa për manifestimin e 28 Nëntorit, ai tha se dëshirojnë ta dërgojnë edhe një porosi se si qytetarë të këtij vendi nuk pajtohen me ato dy marrëveshje, për të cilat opinioni tashmë është i njoftuar nga opozita.