Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Limaj (nuk) bëhet pishman për koalicionin me PDK-në, ja çfarë thotë (video) – Malisheva Press

Limaj (nuk) bëhet pishman për koalicionin me PDK-në, ja çfarë thotë (video)

Kryetari i Nismes për Kosovën Fatmit Limaj, në emisionin e mbrëmshëm në Rubikon të KTV-së  ka folur edhe për momentet kur është futur në koalicion me PDK-në dhe zhvillimet tjera atyre ditëve. Mirëpo Limaj nuk përmend fare përgjegjësinë e tij si kryetar për koalicionin e lidhur me “armiqtë” e tij të deridjeshëm.

Ndiqeni videon