Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Limaj kopjon Lladrovcin: Shkon në “Camp Nou” për të parë ndeshjen mes Realit dhe Barcelonës (Foto) – Malisheva Press

Limaj kopjon Lladrovcin: Shkon në “Camp Nou” për të parë ndeshjen mes Realit dhe Barcelonës (Foto)

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka bërë të ditur se ishte ftuar nga presidenti i ekipt të Barcelonës, Josep Maria Bartomenu, që ta shikojë ndeshjen e El Clasicos.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facabook, Limaj ka shkruar se, “ishte kënaqësi që me ftesë të presidentit të klubit të futbollit Barcelona, Josep Maria Bartomeu, ta përcillnim bashkë ndeshjen në mes të gjigantëve të futbollit Barcelona dhe Real Madrid”.

Limaj ka shkruar se ka njoftuar presidentin Bartomenu se Kosova ka talent të futbollit të cilët kanë nevojë për përkrahjen dhe përvojën e klubeve si Barcelona.

“Me këtë rast e ftova presidentin z. Bartomeu që në një të ardhme të afërt ta vizitojë Kosovën për t’i parë mundësitë e mbështetjes që klubi i Barcelonës mund t’ua ofrojë talentëve të futbollit të Kosovës”, ka shkruar Limaj.

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me Bekim Jasharin të parin e komunës së Skenderajt kanë ndjekur gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve në “Allienz Arena”, mes Bayern Munich dhe Real Madridit. /Insajderi.com