Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Limaj edhe sot përsëri para gjykatës – Malisheva Press

Limaj edhe sot përsëri para gjykatës

Fatmir Limaj sot përsëri do të paraqitet në seancën e radhës në Gjykatën Themelore të Prishtinës, për rastin e MTPT-së.

Gjatë së djeshme në gjykimin e zëvendëskryeministrit Fatmir Limaj dhe të tjerëve, të cilët akuzohen për krim të organizuar, lidhur me veprën keqpërdorim i detyrës zyrtare, prokurori Charles Hardaway paraqiti fjalën përfundimtare, shkruan Indeksonline.

Seanca do të fillojë në orën 9:00, ndërkaq vendimi pritet të merret në ditën e premte.