LDK mbrëmë kërkoi mbështetje nga banorët e fshatit Kërvasari (Foto)

Lidhja Demokratike e Kosovës, mbrëmë ka mbajtur fushatë elektorale në fshatin Kërvasari. Në mbështetje të kandidatit për kryetar nga ky subjekt politik ishte edhe ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Salih Morina. Para banorëve të Kërvasarisë, LDK ka kërkuar mbështetje për kandidatin e tyre për kryetar dhe për asamble.

Më poshtë postimi i plotë i LDK-së: