LDK, takon banorët e fshatrave Kijevë dhe Bubavec (Foto)

Lidhja Demokratike e Kosovës, mbrëmë ka mbajtur tubim në fshatrat Kijevë dhe Bubavec, në këtë takim kandidati i kësaj partie ka shpalosur programin qeverisës para banorëve të këtyre fshatrave dhe ka kërkuar mbështetjen e tyre. Kjo është bërë e ditur në faqen zyrtare të LDK-së:

Më poshtë keni postimin e plotë të LDK-së: