Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
LDK mbanë takim me nëndegën e Bublit (foto) – Malisheva Press

LDK mbanë takim me nëndegën e Bublit (foto)

Përmes një postimi në facebookun e tyre zyrtar Dega e LDK-së në Malishevë ka bërë të ditur se ka takim me strukturat e tyre të nëndegës së fshatit Bubël.

Në postimin e tyre nuk përmendet ndonjë detaj tjetër nga takimi derisa sipas fotografive vërehet se aty kanë qenë të pranishëm kryetari i degës Sami Kafexholli, anëtarët Bajrush Morina, Labinot Gashi, Salih Morina, Rrahim Morina dhe Fatmir Ademaj