Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
LDK-ja mban tubim në fshatin Drenoc (Foto) – Malisheva Press

LDK-ja mban tubim në fshatin Drenoc (Foto)

Kandidati i për deputet Salih Morina, i shoqëruar nga kryetari i degës së kësaj partie në Malishevë Sami Kafexholli dhe bashkpartiak të tjerë, mbrëmë kanë mbajtur tubim në fshatin Drenoc. Këtë e ka bërë të ditur kjo parti nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook.

Më poshtë keni postimin e plotë të LDK-së: