Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Lajmi i fundit: KQZ vendos të vazhdojë numërimi i votave me kusht – Malisheva Press

Lajmi i fundit: KQZ vendos të vazhdojë numërimi i votave me kusht

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim që të vazhdojë numërimi i të gjitha votave me kusht.

Ky vendim është marrë nga anëtarët e KQZ-së, pas nj diskutimi të gjatë dhe kundërshtimit që i ka bërë kësaj anëtari i Vetëvendosjes brenda komisionit, Adnan Rrustemi.