Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Lajm i mirë: Gjendet i gjallë Muharrem Berisha, i cili ishte zhdukur ditë më parë – Malisheva Press

Lajm i mirë: Gjendet i gjallë Muharrem Berisha, i cili ishte zhdukur ditë më parë

Ekipet nga terreni të cilat ishin vënë në kërkim për gjetjen e Muharrem Berishës nga fshati Gurbardh, kanë njoftuar se kanë arritur ta gjejnë të gjallë atë në malet e Sferkës.

Sipas një njoftimi të publikuar në faqen në facebook, Gurbardhi, fatmirësisht ekipet të cilat tash e 6 ditë ishin vënë në kërkim të bashkëqytetarët të zhdukur kanë arritur që ta gjejnë atë të gjallë edhe pse në gjendje shumë të rëndë shëndetësore, por që fatmirësisht ai është i gjallë dhe tash ekipet për shpëtim po i ofrojnë ndihmën e duhur. Kujtojmë se në kërkim të Muharrem Berishës ishin vënë në kërkim shumë qytetarë, njësitet e Policisë dhe FSK-së, që edhe përkundër të reshurave atmosferike nuk janë ndalur së kërkuari deri sot kur kanë arritur ta gjejnë të zhdukurin.