Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Lajmi i fundit: Rrahje në mes të rinjve në Malishevë (video) – Malisheva Press

Lajmi i fundit: Rrahje në mes të rinjve në Malishevë (video)

rrahja-malisheveDhuna në mes të rinjve në Malishevë është rritur kohëve të fundit.

Në një video të sapordërguar në malishevapress nga një qytetar shihen disa të rinjë se si sulmojnë një bashkmoshatar të tyre duke e lënë pa ndjenja.

Ajo që bies në sy është dhuna e shfrenuar dhe moskokëqarja për pasojat që mund të ketë.