Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ky është kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër të Kosovës – Malisheva Press

Ky është kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër të Kosovës

Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje Dardan Molliqaj përmes një shënimi në profilin e tij në Facebook ka njoftuar se LVV e ka marrë një vendim të rëndësishëm.

LVV kanë nominuar Albin Kurtin kandidat për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, përcjellë GazetaBlic.

Kujtojmë që Lëvizja Vetëvendosje do të hyj e vetme në zgjedhjet e jashtëzakonshme  të qershorit.

Shënimi i plotë:

Këshilli i Përgjithshëm i Lëvizjes, nominoi Albin Kurtin për kandidat të VETËVENDOJSE!-s.

Dija, guximi, vendosmëria dhe të qenit i pakorruptueshëm, e bëjnë Albin Kurtin prijësin e vetëm të ndryshimit në Kosovë. E vullneti i madh qytetarëve për ndryshim do ta bëj Albinin kryeministër!