Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ky do të jetë moti për sot, ja deri në sa do të arrijnë temperaturat – Malisheva Press

Ky do të jetë moti për sot, ja deri në sa do të arrijnë temperaturat

Temperaturat minimale do të sillen nga 14C deri në 17C, e ato maksimale nga 30C deri në 33C.

Deri në fundjavë parashihet të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell.

Poashtu, sipas Prishtina Weather gjatë fundjavës nuk përjashtohen mundësi për riga lokale shiu.

Do të fryejë erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 1-3m/s.

Shtypja atmosferike do të zbres rreth vlerave normale.