Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kuvendi njofoton se nesër në ora 10:00 mbahet seanca për mocionin e opozitës! – Malisheva Press

Kuvendi njofoton se nesër në ora 10:00 mbahet seanca për mocionin e opozitës!

Kuvendi i Kosovës përmes një njoftimi dërguar mediave ka bërë të ditur se nesër në ora 10:00 do të ketë seancë të Kuvendit.

Në këtë seancë do të diskutohet mocioni i opozitës.

“Shqyrtimi i Mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë së Republikës së Kosovës, të propozuar nga grupet parlamentare: Nisma për Kosovën, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Lëvizja “Vetëvendosje”, mbështetur nga 42 deputetë”, thuhet në njoftimin dërguar mediave, raporton Gazeta Blic.