Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kuvendi nesër seancë të jashtëzakonshme për Haradinajn – Malisheva Press

Kuvendi nesër seancë të jashtëzakonshme për Haradinajn

kuvendi-ikosovesKuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë të jashtëzakonshme për arrestimin e Ramush Haradinajt në Francë.

Haradinaj ditë më parë ishte arrestuar në Francë dhe ende është duke u mbajtur. Ai ishte arrestuar në bazë të një fletarresti të lëshuar nga Serbia, transmeton Koha.net.

“Debat parlamentar në lidhje me mbajtjen në arrest të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në Francë”, thuhet në komunikatë.

Seanca e jashtëzakonshme nesër fillon nga ora 11:00.