Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kur Glauk Konjufca e kishte “mbrojtur” Isa Mustafën (Video) – Malisheva Press

Kur Glauk Konjufca e kishte “mbrojtur” Isa Mustafën (Video)

246983212-640x358Në programin e Vitit të Ri në RTV Dukagjini, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga rradhët e VV-së, Glauk Konjufca dëshmoi se është edhe një tregues shumë i mirë i ndodhive të cilat duket se nuk i mungojnë.

Bëri të gjithë të pranishmit të qeshin shumë me një sërë historish interesante.

Prapaskenat e jetës politike por shpesh edhe kundërthëniet e qëndrimeve në rrethana të caktuara shkaktojnë situata komike dhe një prej tyre Glauku e ka ndarë për publikun e gjerë, përcjell “Telegrafi”.

Shikoni në videon më poshtë për të kuptuar se për çfarë ndodhie bëhet fjalë.