Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kujdes në trafik, rrugët me borë e ngrica (Video) – Malisheva Press

Kujdes në trafik, rrugët me borë e ngrica (Video)

Bora e cila ka rënë dje dhe po vazhdon të bije edhe sot ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve në rrugë, raporton Indeksonline.

Magjistralja Prishtinë-Pejë është e mbuluar nga bora e ngricat dhe vetëm në mëngjes kanë ndodhur dhjetëra aksidente trafiku, por fatmirësisht vetëm me dëme të vogla materiale.

Kompanitë për pastrimin e rrugëve janë parë në terren, mirëpo pavarësisht përpjekjeve të tyre, rruga është me borë dhe akull.

Policia e Kosovës u bënë apel të gjithë pjesëmarrësve në trafik që të jenë të kujdesshëm pasi në rrugë janë paraqitur ngricat./Indeksonline/