Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Krasniqi: VV në Malishevë do të përfaqësohet me 5 asamblistë – Malisheva Press

Krasniqi: VV në Malishevë do të përfaqësohet me 5 asamblistë

Kordinatori i Lëvizjes Vetëvendosje në Malishevë, Alban Krasniqi nëpërmjet një postimi nëfacebook ka njoftuar se subjekti politik Lëvizja Vetëvendosje do të përfaqësohet në Kuvendin Komunal të Malishevës me 5 asamblistë.

Ai po ashtu ka thënë se “kjo është një fitore e VV-së, e cila do ta ndryshojë rrënjësisht politikëbërjen dhe vendimmarrjen në Malishevë”.

Më poshtë keni postimin e plotë të z. Krasniqi:

Një lajm i mirë për qytetarët e Malishevës.
Lëvizja VETËVENDOSJE! do të përfaqësohet në Kuvendin Komunal të Malishevës me 5 asamblistë.
Kjo po që është fitore, e cila do ta ndryshojë rrënjësisht politikëbërjen dhe vendimarrjen në Malishevë.