Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Krasniqi: Kulla e Jasharajve themel i lirisë (Foto) – Malisheva Press

Krasniqi: Kulla e Jasharajve themel i lirisë (Foto)

Gani Krasniqi, njëri ndër figurat kryesore të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe njëherit ish Kryetari i Komunës së Malishevës, nëpërmjet rrjetin social facebook ka publikuar një fotografi së bashku me kryefamiljarin e familjës së Jasharajve, Rifat Jasharin. Nëpërmjet këtij postimi Krasniqi është shprehur se “Në kullën e Jasharajve janë vënë themelet e lirisë”.

Po ashtu vlen të theksohet se Gani Krasniqi, gëzon një miqësi dhe respekt shumë të madh nga familja Jashari, gjë të cilën e ka dëshmruar në shumë raste gjatë vizitave në kullën e Jasharajve dhe gjatë takimeve të shpeshta me Rifat Jasharin.

Më poshtë keni postimin e plotë të z. Krasniqi: