Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Krasniqi i VV-së: Mungesa e qeverisjes Begaj në sallë nuk i bënë nder qytetarëve dhe as kuvendit si institucion – Malisheva Press

Krasniqi i VV-së: Mungesa e qeverisjes Begaj në sallë nuk i bënë nder qytetarëve dhe as kuvendit si institucion

Përderisa po vazhdojnë punimet e Kuvendit Komunal  edhe në mungesë të grupit të asamblistëve të Nismës, në pikën e rendit të ditës ku janë duke u zgjedhur trupat e kuvendit. Asamblisti i Lëvizjes Vetëvendosje Alban Krasniqi, ka kritikuar mungesën e kabinetit qeverisës dhe të kryetarit Begaj. Ai ka thënë se “mungesa e kryetarit, nënkryetarit dhe drejtorëve të qeverisjes Begaj, nuk i bënë nder qytetarëve dhe as kuvendit si institucion.