Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Krasniqi i VV-së: Malishevës ju shtuan edhe tre Tradhëtarë – Malisheva Press

Krasniqi i VV-së: Malishevës ju shtuan edhe tre Tradhëtarë

Alban Krasniqi, anëtarë Kuvendit Komunal nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, për votimin e mbrëmshëm të demarkacionit. Krasniqi, i ka quajtur tradhtarë kryetarin e Nismës, Fatmir Limaj dhe dy deputetët e kësaj partie, Haxhi Shala dhe Enver Hoti, të cilët me votën e tyre ndihmuan që kjo marrëveshje të kaloj.

Ai me anë të këtij reagimi ka thënë se “Malishevës ju shtuan edhe tre TRADHËTARË. Në kohë lufte ata vet e dinin se cili ishte çmimi i tradhëtisë. Së paku familjet e tyre le tua bartin mbi supe turpin e tradhëtisë këtyre tre maskarenjëve që kurrë s’do tu harrohet emri e as akti i tradhëtisë mbi tokën e Kosovës.
HAXHI SHALA, FATMIR LIMAJ, ENVER HOTI”.

Më poshtë keni reagimin e plotë të z. Krasniqi: