Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
KQZ del me rezultate për Kuvend Komunal – Ja lista e plotë e asamblistëve në Malishevë – Malisheva Press

KQZ del me rezultate për Kuvend Komunal – Ja lista e plotë e asamblistëve në Malishevë

Dje KQZ ka publikuar rezultatet përfundimtare për kuvend komunal.

Nga rezultatet e shpallura Nisma prin me 11 asamblist, PDK me 9 asamblist, LDK me 6, VV me 4 dhe AAK me vetëm 1 asamblist.

Linku ku gjinden të gjitha rezultatet: http://www.kqz-ks.org 

Ja kush janë emrat e asamblistëve: