Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kompletohet lista e pjesëmarrësve në Euro 2016 – Malisheva Press

Kompletohet lista e pjesëmarrësve në Euro 2016

eurro2015

Suedia dhe Ukraina janë kombëtaret e fundit që kanë siguruar kualifikimin për Euro 2016.

Në listën e mëposhtme janë të gjitha kombëtaret e kualifikuara për Evropianin që do të mbahet në Francë:

 • Franca
 • Anglia
 • Çekia
 • Islanda
 • Austria
 • Irlanda e Veriut
 • Portugalia
 • Spanja
 • Zvicra
 • Italia
 • Belgjika
 • Uellsi
 • Rumania
 • Shqipëria
 • Gjermania
 • Polonia
 • Rusia
 • Sllovakia
 • Kroacia
 • Turqia
 • Hungaria
 • Irlanda
 • Suedia
 • Ukraina