Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Komandanti i KFOR-it i Brigadës së Jugut vizitoi Malishevën – Malisheva Press

Komandanti i KFOR-it i Brigadës së Jugut vizitoi Malishevën

Mustafa Tavazar, komandantin e KFOR-it, brigada e jugut dhe komandant i kontingjentit turk të KFOR-it, ka qëndruar sot në Malishevë, njofton kumtesa komunale, transmeton Koha.net.

Atë e ka pritur kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj a ata biseduan për bashkëpunimin mes Komunës së Malishevës dhe KFOR-it.

Begaj dhe koloneli Tavazar, u zotuan për vazhdimin dhe thellimin e bashkëpunimit mes Komunës së Malishevës dhe KFOR-it.