Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Koalicioni PDK-AAK-Nisma mban tubime në Banjë dhe Bellanicë – Malisheva Press

Koalicioni PDK-AAK-Nisma mban tubime në Banjë dhe Bellanicë

Nisma për Kosovën e cila tashmë është në koalicion me PDK-në dhe AAK-në ka mbajtur mbrëmë tubim me banorët e fshatrave Banjë dhe Bellanicë.

Në këto tubime kanë folur kandidatët për deputet vetëm nga Nisma Haxhi Shala dhe Fatmir Limaj derisa nuk është parë prezenca e kandidatit tjetër nga ky koalicion Isni Kilaj.