Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Klubi i volejbollit Malisheva e nisë me sukses sezonin e ri të garave (Foto) – Malisheva Press

Klubi i volejbollit Malisheva e nisë me sukses sezonin e ri të garave (Foto)

foto-5Klubi i volejbolli nga Malisheva, ka nisur me sukses sezonin e ri në Ligen e parë të Kosovës në Volejboll. KV Malisheva ka mposhtur në përballjen e saj KV Drenasin me rezultat të përgjithshëm 3-1 me sete. Pas takimi kryetari i klubit u shpreh mjaftë i kënaqur me rezultatin, por njëkohësisht deklaroi se kampionati është i gjatë dhe se në këtë sezon klubin e presin sfida të vështira.

Lojtarët janë mjaft të përgatitur dhe të motivuar, prandaj shpresojmë që këtë vit të arrijmë objektivat e klubit, kështu u shpreh kryetari i klubit.

foto-3