Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Klubi i futbollit Malisheva shënon fitore të rëndësishme – Malisheva Press

Klubi i futbollit Malisheva shënon fitore të rëndësishme

Klubi i futbollit Malisheva e ka mposhtur Dardanin, me rezultat 3-4 në kuadër të Ligës së Parë të Kosovës në futboll.

Golat u shënuan nga Shqipdon Morina, Rizon Hoti dhe Ermal Krasniqi.

Pas kësaj fitoreje klubi grumbullon 9 pikë, me nga tri fitore dhe një humbje.