Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Klubi i Atletikës “Malisheva” fitues i mitingut të hapur me 22 medalje dhe 2 rekorde shtetërore (Foto) – Malisheva Press

Klubi i Atletikës “Malisheva” fitues i mitingut të hapur me 22 medalje dhe 2 rekorde shtetërore (Foto)

Të dielën me 15.04.2018 në Stadiumin Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë është mbajturmitingu i parë i hapur, ngjarje sportive kjo e cila ishte shumë e suksesshme për Klubin e Atletikës “Malisheva” ku atletët fituan gjithsej 22 medalje 9 të arta 8 të argjenda 5 të bronzta. Po ashtu në këtë miting atletët nga Malisheva arritën edhe dy rekorde shtetërore sa i përket garave të atletikës.

Më poshtë keni tabelën e rezultateve, si dhe fotot nga kjo ngjarje: