Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Klubi i Atletikës “Malisheva” fitoi 5 medalje në Kampionatin Kombëtar të mbajtur në Elbasan (Foto) – Malisheva Press

Klubi i Atletikës “Malisheva” fitoi 5 medalje në Kampionatin Kombëtar të mbajtur në Elbasan (Foto)

Me: 11.04.2018 u mbajt Kampionati Kombëtar për grupmoshën U 16, atletët nga Malisheva fituan 5 medalje: 2 të arta, 2 të argjenda dhe 1 të bronztë
1. Lek Mazreku vendi i parë 400 m 54.56
2. Ideal Mazreku vendi parë 1000 m 3.02.93
3. Lek Mazreku vendi i dytë 100 m 12.23
4. Erblin Mazreku vendi i dytë gjyle 9.23
5. Sahit Palushi vendi i tretë 1000 m 3.13. 25
Trajneri Adrian Mazreku pret disa rekorde këtë vit nga atletët e tij.