Kijevë: Rrahje mes 5 personave, 2 dërgohen në spital, 3 në burg

rrahje_grupNë fshatin Kijevë dje janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj, pasi që të njëjtit pas një fjalosje, kanë sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj.

Viktimat kanë marrë lëndime të rënda trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje. /MalishevaPress