Kidnapohet një person në Drenas

foto-1Një person është kidnapuar sonte në Komunën e Drenasit, ndërsa burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se dyshohet që kidnapuesi ishte me një veturë “Touareg” me ngjyrë të zezë.

Polica ka vënë pika kontrolli në kërkim të të dyshuarit, ndërsa nuk ka bërë të ditur vendin se ku është kidnapuar viktima dhe as identitetin e tij./Kp